گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
رهاپروژه

قتل در انگلستان * رهاپروژه


رهاپروژه

ادامه مطلب

قتل در انگلستان
1397-01-22
9 بازدید
گزارش نسخه جدید

قتل در انگلستان


قتل در انگلستان

 

فرآیندهای تحقیق قتل توسط Innes (2003) در جریان اطلاعات توصیف شده است و

. در ابتدای تحقیقات، اطلاعات “انفجار” (p 205) و سپس اطلاعات به تدریج به دانش و شواهد برای دادگاه تبدیل می شود.

خانواده و دوستان ممکن است در ابتدا تحت سوء ظن فرارگیرندو شبکه تنها پس از این حذف شده است گسترش یافته است. قربانی به عنوان یک فرد بی گناه بازی می شود و افسران در مواردی تلاش می کنند تا از شدت احساس در کار خود فاصله بگیرند. مواردی “خود حل کننده” (این بلافاصله واضح است که مسئول چه کسی است) و “whodunits یا دونده ها (جاییکه در آن بلافاصله مشخص نیست که چه کسی مسئول است و بنابراین باید برخی از عناصر تحقیق برای پیدا کردن مجرمان این تحقیقات را انجام داده و یابرخی از آنها را اجرا کنند “) تحقیقات از طریق کانال های ارتباطی رسمی و غیر رسمی انجام می شود.

 

برخلاف تصویری که اغلب توسط رسانه ها نشان داده می شود، ۲۱ اثر قابل توجه پس از شناسایی مظنون انجام می شود و Innes بعضی وقت ها برای بررسی تاثیر ساختار حقوقی به عنوان یک چارچوب تحقیق اختصاص می دهد. دادرسی در دادگاه “اثرات ساختاری پیش بینی کننده” (p 69) در مورد تحقیق در مورد “واقعیت محدود” (p 58) با مسائلی مانند پذیرش و شواهد که برخی از “واقعیت های بزرگ” را در دادگاه نادیده می گیرند. اشکالات عمده عدالت در دهه ۱۹۸۰ سبب شد که از نوعی اخلاق متولد شده باشند، در حالیکه یک قدم عقب ماندگی از قوانین در نتیجه رانش رعایت تدریجی است “(ص ۲۴۲)، بلکه فرهنگی است که در آن مهارت در مانور در اطراف قوانین به طور مثبت ارزشمند است.

در مقاله ای که به طور خاص به برخی از مسائل مطرح شده در گزارش مکپرسون اشاره می کند، Innes استدلال می کند که نقص های تحقیق استفان لارنس در مورد استانداردهای سازمان های ضعیف در تحقیقات کلی است.

 

اینس همچنین تعدادی از مقالات را بر اساس همان تحقیقاتی منتشر کرد که در آن در استراتژیک رسانه ها توسط پلیس در جریان تحقیقات قتل مورد استفاده قرار گرفته است (Innes، ۱۹۹۹b)، نقش قانونی تحقیق قتل در پلیس و اجتماعی گسترده تر جهان است(۲۰۰۲a) و دنباله ی استاندارد از فعالیت های شکل گرفته از چارچوب قانونی و ساختار سازمان های پلیس که یک تحقیق قتل را تشکیل می دهند است (۲۰۰۲b)


همچنین مجموعه ای از گزارش های مربوط به جنبه های خاص تحقیق قتل توسط دفتر خانه بریتانیا در موضوعات متنوعی در مورد مواردی است که حل آن سخت است دایر گشته است. این شامل تجزیه و تحلیل پروسه بازنگری است که توسط توصیه های مأموران انجمن پلیس رییس جمهور در سال ۱۹۸۹ آغاز شده است و به همراه بررسی عوامل مرتبط با موارد حل نشده (Nicol et al، ۲۰۰۴)

 

رایج ترین مشکلات مربوط به سه پنجم نقاط ضعف تحقیقاتی در بررسی هایی که نویسندگان مورد بررسی قرار می دادند، ضبط، مدیریت اسناد، اقدامات اولیه در صحنه، شاهد و مدیریت مشکوک و میزان کارکنان بود.

فرانسیس و همکاران (۲۰۰۴) به پتانسیل استفاده از داده ها از شاخص Homicide اشاره کردند – پایگاه ملی شامل اطلاعات در مورد تمام قتل های در بریتانیا، از جمله حالت مرگ و ویژگی های قربانی و مجرم در صورت شناختن موارد جدید است . نویسندگان نتیجه گرفتند که رویکرد مدل سازی آماری می تواند ۲۲ مورد کمک به تحقیق را با اولویت بندی گروه های مجرم و با توجه به سناریوهای جایگزین، و در واقع، این تکنیک ها در حال حاضر استفاده می شود. Feist و Newiss (2001) در تحقیقات سخت در معرض بررسی اقدامات انجام شده، اطلاعات دریافت شده و تصمیمات انجام شده در طول تحقیقات است. آنها بر میزان اطلاعاتی که در ابتدای یک تحقیق جمع می شوند، تاکید می کنند، که بعضی از آنها ممکن است به نظر برسند اما در نهایت ممکن است بی اهمیت و برعکس شود، زیرا تحقیقات بیشتر متمرکز می شوند.

 

آنها پیشنهاد می کنند که جدی ترین تحقیقات جرم بر تعداد محدودی از روش های تحقیق مبتنی بر تجربه، تکیه می کنند. کار Adhami و Browne (1996) در مورد استفاده از پروفایل های متخلف در بررسی های قتل، ستایش و تعریف استفاده از یک نیروی کانادایی از همان گروه کارآزمایی های معروف برای یک جرم جدی به عنوان یک راه برای ایجاد تخصص است. تعدادی از مطالعات دیگر اداره امور خانه بررسی جنبه های تحقیق جرم را بررسی می کند، اما به طور خاص قتل این موارد شامل اسمیت و فلانگان (۲۰۰۰) در مورد مهارت های یک افسر ارشد تحقیق: Tilley و فورد (۱۹۹۶) در مورد نقش قانونی: و Feist (1999) در استفاده موثر از رسانه ها است.

 

یکی دیگر از متخصصان تحقیق در رابطه با قتل، در توصیف بنت (۲۰۰۶) از رهبری او در مورد تحقیقات در مورد قتل های سریالی همسر و همسر فردریک و رزماری غرب در گلاستر در دهه های ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ مشاهده شده است. او به وضوح فشار زمان و ساعتهای طولانی کارآمدی کارآموزان را در تحقیقی که در آن “بررسی معکوس” (P 224) بود، جایی که محققان در جریان بازداشت متهمان ادعا کرده بودند و در جستجوی قربانیان بودند .موضوعات :
ترجمه

درباره نویسنده

admin 196 نوشته در رهاپروژه دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *