گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
رهاپروژه

دانلود پایان نامه بررسی رابطه سواد اطلاعاتی مدیران با کارآمدی مدیریتی در بانک مسکن * رهاپروژه


رهاپروژه

ادامه مطلب

دانلود پایان نامه بررسی رابطه سواد اطلاعاتی مدیران با کارآمدی مدیریتی در بانک مسکن
۱۳۹۶-۰۸-۱۳
91 بازدید
گزارش نسخه جدید

دانلود پایان نامه بررسی رابطه سواد اطلاعاتی مدیران با کارآمدی مدیریتی در بانک مسکن


تعداد صفحات ۱۰۰ صفحه

قیمت ۲۰۰۰۰ تومان

برای دانلود بر روی لینک کلیک کنید

امروزه بیان این مطلب که ما در یک جامعه اطلاعاتی زندگی می کنیم امری عادی و رایج است. اهمیت واقعی اطلاعات برای حل مشکلات و ساده تر بگوییم فائق آمدن بر امور جاری زندگی بر همگان روشن است. انتقال اطلاعات در جامعه پدیده ای بسیار متنوع و پیچیده است، که هرچقدر درک بیشتری از مساله داشته باشیم انتقال اطلاعات به گونه موثرتری انجام خواهد گرفت. شرط بقاء در هر شرایطی، نیازمند پاره ای توانمندیها و قابلیت هاست و سواد خاص خود را می طلبد. در مجموع سواد برگرفته از اصطلاع لاتین litteraturs مفهومی است که طیف متنوعی از معانی را در بر می گیرد و قدمتی بسار طولانی دارد(نظری، ۱۳۸۸).

سواد اطلاعاتی یکی از مشخصه های بارز جامعه اطلاعاتی است بنابراین داشتن سواد اطلاعاتی لازم که در واقع شناخت ابزارهای دستیابی به اطلاعات می باشد، ضرورتی غیر قابل اجتناب و حیاتی به نظر می رسد و کسانی که به عنوان فارغ التحصیل وارد عرصه دانش، تحقیق و پژوهش می گردند نیازمند داشتن توانایی و مهارتهای لازم در زمینه سواد اطلاعاتی هستند تا سرمایه های عظیم مالی و انسانی که صرف تهیه، خرید و سازماندهی انواع مواد و منابع علمی داخلی و خارجی می گردد بالاترین بازدهی و بهره وری را به جامعه دانشگاهی برسانند(صیامیان، ۱۳۸۷).

در جامعه پیش رو که جامعه جهانی اطلاعات است، سواد اطلاعاتی افراد را برای آگاهی از فرصت های ذاتی موجود در جامعه اطلاعاتی و بهره گیری از آن مجهز می سازند. جهانی شدن، گسترش اطلاعات، افزایش و اهمیت نقش اطلاعات در عرصه های گوناگون و … از جمله دلایلی هستند که در توجیه ضرورت کسب سواد اطلاعاتی می تواند مورد توجه قرار گیرد. به کارگیری استانداردهای سواد اطلاعاتی و شاخص های عملکردی مربوط می توانند در راه بسامان شدن و یکدستی در آموزش و سنجش اطلاعاتی مطمئن شد.ads

درباره نویسنده

خانم شاکری 695 نوشته در رهاپروژه دارد . مشاهده تمام نوشته های

مطالب مرتبط


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *