گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
رهاپروژه

دانلود پایان نامه بررسی تاثیر سواد اطلاعاتی کار کنان و مدیران و تعیین تاثیر آن بر عملکرد سازمانی می باشد * رهاپروژه


رهاپروژه

ادامه مطلب

دانلود پایان نامه بررسی تاثیر سواد اطلاعاتی کار کنان و مدیران و تعیین تاثیر آن بر عملکرد سازمانی می باشد
۱۳۹۶-۰۸-۲۷
345 بازدید
گزارش نسخه جدید

دانلود پایان نامه بررسی تاثیر سواد اطلاعاتی کار کنان و مدیران و تعیین تاثیر آن بر عملکرد سازمانی می باشد


تعداد صفحات ۲۱۰ صفحه

قیمت ۲۰۰۰۰ تومان

برای دانلود بر روی لینک کلیک کنید

چکیده:

عنوان تحقیق در پژوهش حاضر سنجش سواد اطلاعاتی کار کنان و مدیران  و تعیین تاثیرآن بر عملکرد سازمانی  شرکت سهامی آب منطقه ای خراسان شمالی می باشد.در قرن حاضر بیشترین تلاش جامعه پرداختن به دانش و تخصص فنی لازم برای یافتن٬به کار گیری و ارزیابی اطلاعات است ما در جامعه ای غنی از اطلاعات زندگی می کنیم که میزان اطلاعات و آگاهی مردم در آن هر سال بیشتر می شود.

کسب سواد اطلاعاتی از جمله لوازم زیست در جهان کنونی است٬زیرا تنوع مطالب و حجم اطلاعات٬مانع از این است که جواب همه مسائل را اختیار داشت یا به سادگی به آنها دست یافت.

مسئله اصلی تحقیق این بوده است که بین سطح سواد اطلاعاتی مدیران و کارکنان  رسمی و قطعی شرکت مذکور و عملکرد آنان رابطه وجود دارد؟

استفاده از روش پرسشنامه ای که سوالات با توجه به موضوع٬اهداف و سوالات تحقیق  توسط محقق ساخته شده است و پس از اجرای آزمایش و تعیین روایی و تایید اساتید محترم راهنما و مشاور به مرحله اجرا در آمده است.

روایی تعیین میکند که ابزار تهیه شده تا چه حد مفهوم خاص مورد نظر را اندازه میگیرد و اعتبار یا پایایی تعیین می کند که یک ابزار اندازه گیری تا چه میزان سازگاری مفهوم مورد نظر را اندازه میگیرد٬ روایی و اعتبار مهر تاییدی هستند برای استحکام علمی یک مطالعه پژوهشی (سکاران٬ ٬۱۳۸۰ ص۲۲۲)

در تحقیق حاضر از دو پرسشنامه استفاده شده است . پرسشنامه اول به منظور تعیین سطح سواد اطلاعاتی مدیران و کارکنان و پرسشنامه دوم به منظور بررسی رابطه بین سطح سواد اطلاعاتی مدیران و کارکنان و تعیین تاثیر آن بر عملکرد سازمانی آنان.محاسبه پایایی پرسشنامه ها از طریق نرم افزار SPSSو آزمون آلفای کرانباخ برای اجرای نهایی آماده گردید . ضریب آلفای بدست آمده ٬معادل ۸۳%و ۸۷/۰ میباشد که بیانگر قابل قبولی برای سوالات می باشد .ads

درباره نویسنده

خانم شاکری 792 نوشته در رهاپروژه دارد . مشاهده تمام نوشته های

مطالب مرتبط


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *